Гримерна кімната та візажний стіл • Safo Dress Оренда суконь

Гримерна кімната та візажний стіл

Гримёрный стол

Гримерний стіл в оренду.

50 грн/год.

Забронювати гримерний стіл можна зателефонувавши в робочі години за номером телефону
(073)-10-11-908 або написати Viber/Телеграм за цим же номером.

Ви можете скористатися календарем вище та перевірити, чи вільна потрібна для вас дата та час. Якщо так, то дзвоніть та бронюйте.

Бронь без предоплат.

У нас низькі ціни, великий столик, де можна розкласти багато косметики, є багато розеток.

Візажний стол в оренду на годину зручний для:

✔ Підготовання моделі перед фотосесією;
✔ Репетицій макіяжу перед важливими подіями;
✔ Проведення індивідуальних уроків, МК;
✔ Нафарбувати та зробити зачіску сама собі.

Правила:

✔ Скасування броні гримерки без штрафу не менше ніж за 24 години. Якщо ви не прийшли в заброньований час, то надалі в майбутньому вам адміністратор може відмовити в бронюванні гримерного столу.
✔ Якщо ви бронюєте на точний час, і за вами є бронь (вас попередить про це адміністратор), то ви за 5 хв до закінчення вашого часу повинні звільнити стіл, щоб підготувати його до наступної броні.
✔ Гримерний стіл можна забронювати з 10:00 до 18:00 звільнити. Якщо вам потрібен стіл раніше чи пізніше, то +300 грн за кожну годину. Про це обов’язково попередити не менше ніж за 24 години.
✔ Візажним столиком можна користуватися і більше години. Уточніть у адміністратора, чи вільний стіл після вас, якщо так, то ви можете продовжувати орендувати гримерне місце згідно з тарифами.

Ви шукаєте для себя перевіреного візажиста?

Ми маємо вибір перевірених майстрів, з якими працюємо багато років. Побачити приклади робіт, дізнатися ціни та прямо поговорити з кожним майстром можна через наш інстаграм на збережені історії. КЛІКНИ СЮДИ, ЩОБ ПОДИВИТИСЬ МАЙСТРІВ